مراسم رونمایی کتاب مدرسه هرگز کافی نیست

شغل مدیریت بیمه
شغل مدیریت بیمه
دی ۲, ۱۳۹۶
شغل مرغداری
شغل مرغداری
دی ۱۰, ۱۳۹۶
مراسم رونمایی کتاب مدرسه هرگز کافی نیست

مراسم رونمایی کتاب مدرسه هرگز کافی نیست:

با عرض سلام و ادب خدمت شما مخاطبان عزیز سایت حرفه‌آموز. مراسم رونمایی کتاب مدرسه هرگز کافی نیست در تاریخ ۷ دی‌ماه ۱۳۹۶ انجام شد. خدا را شکر می‌کنم که مراسم بسیار خوب و در حضور جمعی از فرهیختگان و اساتید بنام کشور انجام شد. در این مراسم جمعی از نویسندگان و فعالان حوزه نشر حضور داشتند. طی صحبت‌هایی که با آقای عظیمی مدیر انتشارات ایده پردازان داشتم، بزودی کتاب چاپ می‌شود. قرار بود یک نسخه از کتاب برای مراسم آماده و چاپ می‌شد که به دلیل آماده نبودن طرح جلد نشد.

اما فرصتی داشتم تا کتابم در در چند دقیقه معرفی کنم. توضیحاتی در مورد کتابم دادم و جا دارد که از استاد عزیزم آقای محمدرضا رضایی تشکر کنم. فرصت بسیار خوبی بود. فضای سمینار کتاب نویسی و جشن رونمایی کتاب بسیار عالی بود.

توضیحاتی در مورد سمینار کتاب نویسی و جشن رونمایی  کتاب:

در این مراسم ابتدا استاد رضایی به مراحل نوشتن کتاب از انتخاب سوژه تا چاپ کتاب پرداختند. سپس استاد شیرمحمدی توضیحاتی در مورد بازاریابی و فروش حرفه‌ای کتاب دادند. و در پایان مراسم رونمایی از کتاب‌ها بود. اولین کتابی که رونمایی شد «کتاب مدیریت جانشین پروری» خانم دکتر حسن‌قلیایی بود. بعد از آن کتاب «مذاکره دریک هفته» آقای علی بهرام‌‍‌پور رونمایی شد. سومین کتاب هم کتاب بنده «مدرسه هرگز کافی نیست» که بدون حضور فیزیکی خود کتاب رونمایی شد. آخرین کتاب هم «حفظ و تدریس نهج‌البلاغه» از خانم غفوری که حاصل تجربیات ایشان در همین زمینه بود.

معرفی کتاب مدرسه هرگز کافی نیست:

من در اینجا توضیحات مختصری در مورد کتاب عرض می‌کنم و در آینده توضیحات تکمیلی را اضافه می‌کنم. در این کتاب به این مسئله پرداختم که  برای داشتن یک زندگی خوب، آموزش‌های مدرسه کافی نیست. و دانش‌آموز باید به دنبال یادگیری مطالبی باشد که به کمک آن‌ها بتواند زندگی دلخواه خود را بسازد. کلید این موضوع خودآموزی است. نوجوانان باید ضرورت این مطالب را درک کنند و با یادگیری و به کار گرفتن آن‌ها در زندگی به موفقیت برسند.در کتاب مدرسه هرگز کافی نیست از مسائلی همچون استعدادیابی، هدف‌گذاری، مهارت‌های مالی و شغلی و مهارت‌های زندگی صحبت شده است. و برای هریک از این مطالب تمریناتی در نظر گرفته شده است. انتظار می‌رود اگر کسی کتاب را مطالعه و تمریناتش را انجام دهد، تغییرات بزرگی در رفتار و نگرشش ایجاد شود. به زبان خودمانی یک آدم دیگر می‌شود.

برای تهیه این کتاب به لینک زیر مراجعه کنید:

سفارش کتاب مدرسه هرگز کافی نیست

تصاویری از مراسم رونمایی کتاب مدرسه هرگز کافی نیست:

 

 

 

دیدگاه ها بسته شده است