من علی صادقی، نویسنده و پژوهشگر در زمینهٔ آموزش و یادگیری جوانان و نوجوانان هستم. در رشتهٔ عمران تحصیل کردم و از آنجا که علاقه‌ای به این رشته نداشتم وصرفا بدلیل پرطرفدار بودن وآینده‌نگری آن‌را انتخاب کرده بودم، در مسیر فارغ‌التحصیلی و شاغل شدن با مشکلات بسیار زیاد و عجیب و غریبی روبرو شدم.


من تنها نبودم !!

وعدهٔ قابل توجهی از همکلاسی‌ها و کسانی که می‌شناختم همین مشکل را داشتند. وقتی مشکلاتم را ریشه‌یابی کردم متوجه شدم که در دوران نوجوانی باید آموزش‌هایی می‌دیدم که ندیدم. حتی تحصیلات دانشگاهی و مدرک رشتهٔ پرطرفداری مثل عمران هم کمک چندانی به من نکرد. سختی زیادی کشیدم تا بالاخره مسیر زندگی خودم را پیدا کردم


حالا رسالت خودم را آگاه کردن نوجوانان ایران از آموزش‌هایی که باید در دوره نوجوانی شروع کنند و هرگز به آموزش‌های مدرسه و دانشگاه تکیه نکنند، قراردادم

حالا سایت حرفه آموز به مدیریت خودم، به نوجوانان کمک می‌کند تا از دورهٔ تکرار نشدنی زندگی خود، یعنی همان نوجوانی، بهتر استفاده کنند و در آینده حسرت فرصت‌های ازدست رفته را نخورند.


. یکی از مهم‌ترین عواملی که باعث می‌شود نوجوانان به فکر رشد فردی و ساختن آیندهٔ خود نباشند، این است که نگرش درستی به استعدادها و توانایی‌هایشان، تحصیلات و یادگیری، مهارت‌های زندگی، مهارت‌های شغلی، مهارت‌های مالی و هدف‌گذاری ندارند.


logo

ریشه مشکلات اکثر نوجوانان چیست ؟

 

اکثر نوجوانان درست وقتی از دانشگاه خارج می‌شوند و قرار است وارد بازار کار شوند با مشکلات زیادی روبرو می‌شوند و تازه متوجه می‌شوند که :

 1. به رشته‌ای که خواندند علاقه‌ای ندارند
 2. از استعدادها و توانایی‌های خود بی‌خبرند
 3. پیدا کردن شغل مرتبط با رشتهٔ دانشگاهی برایشان سخت است
 4. هدف‌گذاری درستی نداشتند یا اصلاً هدفی نداشتند
 5. مهارت‌هایی برای بهترو شادتر زندگی کردن را نیاموخته‌اند
 6. به جای خلاق بودن ترس و اضطراب دارند
 7. مهارت حل مسئله را بلد نیستند و از عهدهٔ مشکلات زندگی خود برنمی‌آیند
 8. مهارت‌های ارتباطی و آداب معاشرت ضعیفی دارند و ارتباط خوبی برقرار نمی‌کنند

به همین دلیل لازم است قبل از اینکه دیر شود بفکر آینده نوجوان خود باشید


من با استفاده از فرم‌هایی استاندارد و کاملا مطالعه شده که در سطح جهانی استفاده می‌شود کمک میکنم تا استعدادهای خاص نوجوانتان را بیابید و او را کمک کنید بهترین انتخاب را برای شغل آینده خود داشته باشد.انتخابی که زندگی اورا تحت تاثیر قرارخواهد داد.
چرا باید نوجوان ما حتما دکترای فیزیک اتمی داشته باشد یا یک پزشک باشد اما ذره‌ای به کار خود علاقه نداشته باشد. گاهی یک کشاورز می‌تواند کشاورز نمونه شود و رتبه صادرات داشته باشد.

استفاده از خدمات "حرفه‌‌آموز شمارا در این مسیر همراهی می‌کند

چگونه و چطور عمل می‌کنیم؟

ما به چند روش عمل می‌کنیم و نتیجه آنرا بسرعت می‌توان اندازه‌گیری کرد. این روش‌ها شامل :

 • ارائه آموزش‌ها و مقالات رایگان
 • مشاوره اختصاصی متناسب با موقعیت و وضعیت نوجوانان
 • ارائۀ محصولات آموزشی با محتوای ارزشمند و با کیفیت بالا
 • پاسخگویی به سؤالات نوجوانان در تمام زمینه‌ها مانند روانشناسی، مذهبی، سیاسی، درسی و ... با همکاری متخصصین هر حوزه
 • برگزاری دوره‌های آموزشی در زمینه‌های استعدادیابی، مهارت چگونه یادگرفتن، مهارت‌های شغلی، مهارت‌های مالی، هدف‌گذاری، مهارت‌های زندگی شامل: خودآگاهی، خلاقیت، حل مسئله، مجموعه مهارت‌های ارتباطی
 

درخواست مشاوره باما